Yazılım Bilişim

Hakkımızda

İçinde yaşadığımız yüzyıl bilgi ve teknolojinin hızla geliştiği bir dönem. Bu nokta da çağdaş bilgi ve teknolojiyi eğitim sisteminin vazgeçilmez temeli gören Özel AHSEM Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri olarak ‘eğitimde önce kalite’ yaklaşımımız ile şimdilik Burdur ve Isparta illerinde faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Toplumumuzun daha sağlıklı bir biçimde yaşaması ve gerekli sağlık hizmetlerinin etkili olarak yapılabilmesi için hekim kadar, iyi yetişmiş yardımcı sağlık personeli de gerekmektedir. Toplumsal kalkınmaya uyumlu olarak gelişen sağlık hizmetlerinin gerektirdiği yardımcı sağlık personelinin yetiştirilmesi, sağlık meslek eğitiminin başlıca hedefidir. Yardımcı sağlık personelinin yetiştirilmesi görevi sağlık meslek liselerine verilmiştir. Bu bağlamda AHSEM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , öğrencilerimize en yüksek standartlarda, en teknolojik imkânları sunarak, en tecrübeli eğitim kadrolarını oluşturuyoruz. 

Özel AHSEM Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ‘kişiye özgü eğitim’ modeli ile öğrencilerin öğrenme biçimlerindeki bireysel farklılıklarına göre öğretim süreci planlayarak okulların fiziki koşullarından verilecek eğitim ve öğretimi çağın gereklerine uygun bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda toplum sorumluluğu bilinciyle insan olmanın erdemini benimsemiş, başarılı, güçlü, kararlı Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri sektöründe nitelikli bireyler yetiştirmeyi planlıyoruz.